W środę w ramach rozgrywek I ligi piłkarze Olimpii Grudziądz podejmą zawodników Podbeskidzia B-B. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:40. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

I liga: Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie B-B

I liga: Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie B-B

Olimpia Grudziądz to zespół, który przed sezonem był skazywany w grupie klubów, które mogą spaść z I ligi. Tymczasem pozytywnie zaskakują.

Obecnie po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści cztery punkty i lokują się na siódmym miejscu w ligowej tabeli. W poprzednim meczu pokonali na wyjeździe słabych w tym sezonie piłkarzy Wigier Suwałki 2:1. W kolejnym meczu będzie im znacznie trudniej o punkty.

Podbeskidzie to klub, który ma ambicje powrócić do Ekstraklasy i trzeba przyznać, że grają nawet lepiej, niż można było się tego spodziewać. Przed środowym meczem mają na swoim koncie czterdzieści trzy punkty, który uzyskali w dwudziestu dwóch rozegranych meczach.

Jeśli wygrają ten mecz, awansują na pierwsze miejsce, ponieważ liderująca Stal Mielec swój mecz zagrała wczoraj i wyprzedza ich o punkt. W ostatnim meczu okazali się ze świetnej strony i pokonali u siebie zawodników trzeciej w tabeli Warty Poznań 2:0.

W rundzie jesiennej piłkarze Podbeskidzia pokonali u siebie zawodników Olimpii Grudziądz 2:1. W meczu wyjazdowym nie będzie łatwo o zwycięstwo, ale to oni są faworytami. Mają szansę na awans, ale rywalizacja jest zacięta, dlatego nie mogą gubić punktów. Mają znacznie lepszą kadrę i myślę, że w najgorszym wypadku zremisują nadchodzący mecz.

MeczTypKursBukmacher
Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie B-Bx21,23Totolotek
Poprzedni artykułI liga: Bruk-Bet T. – Wigry Suwałki (Typ i Analiza) – Wtorek
Następny artykułEkstraklasa: Korona Kielce – Piast Gliwice (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.