W sobotę w ramach rozgrywek I ligi piłkarze Podbeskidzia Podejmą zawodników Bruk-Betu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:40. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

I liga: Podbeskidzie B-B – Bruk-Bet T.

I liga: Podbeskidzie B-B – Bruk-Bet T. (Typ i Analiza)

Podbeskidzie było jednym z faworytów do awansu, ale mało kto spodziewał się, że będą oni grać, aż tak dobrze. Obecnie po dwudziestu sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż czterdzieści sześć punktów i lokują się na pierwszej pozycji w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce po raz kolejny pokazali się z bardzo dobrej strony. Pokonali w meczu wyjazdowym piłkarzy Olimpii Grudziądz 2:1, notując tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu i umacniając się na pozycji lidera.

Bruk-Bet to klub, który także był stawiany jako jeden z zespołów, który na pewno będzie bił się o awans. Ich kibice mogą być więc zawiedzeni. Aktualnie zajmują oni ósme miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu trzech rozegranych meczach trzydzieści dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników Wigier Suwałki 1:0 i muszą notować kolejne zwycięstwa, by zagrać w play-off i miejsce barażowe (aktualnie tracą do szóstego miejsca dwa punkty).

W rundzie jesiennej piłkarze Bruk-Betu zremisowali u siebie z zawodnikami Podbeskidzia 2:2. Gospodarze sobotniego meczu grają w tym sezonie lepiej, ale goście mają silną kadrę, a na pewno będzie im zależało na zdobyczy punktowej. Obie ekipy będą więc zdeterminowane, więc goli w tym meczu nie powinno zabraknąć.

MeczTypKursBukmacher
Podbeskidzie B-B – Bruk-Bet T.+1,51,32LVbet
Poprzedni artykułEkstraklasa: Korona Kielce – Piast Gliwice (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Eintracht – Mainz (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.