W środę w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze Puszczy podejmą zawodników Radomiaka. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

I liga: Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom

I liga: Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom

Puszcza Niepołomice to w tym sezonie ligowy średnik. Obecnie po dwudziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści trzy punkty i lokują się na dziewiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Widze Łódź. Bezbramkowy remis to niezły wynik, tym bardziej że, był to ich trzeci mecz z rzędu bez porażki, a ich gra w ostatnich tygodniach może się podobać.

Radomiak walczy w tym sezonie o awans. Aktualnie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu dwóch rozegranych meczach czterdzieści punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Miedzi Legnica. Był to trudny mecz, który wygrali jednak 1:0. Było to ich trzeci kolejny mecz, w którym zgarnęli komplet punktów.

W tym meczu zmierzą się dwie underowe drużyny. W rundzie jesiennej Radomiak wygrał z Puszczą 2:0. Na wyjeździe będzie im ciężej o komplet punktów, tym bardziej że rywal jest dobrze dysponowany. Spodziewam się zaciętego meczu, ale niekoniecznie dużej liczby goli.

MeczTypKursBukmacher
Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom-31,34Fortuna
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Chelsea – Porto (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Podbeskidzie – Pogoń (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.