W środę w ramach rozgrywek I ligi piłkarze Radomiaka Radom podejmą zawodników ŁKS-u Łódź. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

I liga: Radomiak Radom – ŁKS Łódź

I liga: Radomiak Radom – ŁKS Łódź

Radomiak Radom to bardzo solidny zespół i grają na miarę oczekiwań. Obecnie po jedenastu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie osiemnaście punktów i lokują się na siódmej pozycji w tabeli. 

W pośredniej kolejce ligowej podejmowali piłkarzy Zagłębia Sosnowiec. Byli w tym meczu faworytami, ale nie zdołali wygrać i musieli zadowolić się bezbramkowym remisem. Taka postawa w środę może nie wystarczyć. 

ŁKS Łódź to klub, który w tym sezonie chce awansować do Ekstraklasy. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po jedenastu rozegranych meczach, aż trzydzieści punktów na swoim koncie. 

W poprzednim meczu grali na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie. Rywal nie był z najwyższej półki, więc nie dziwi, że ŁKS wygrał bez problemu 3:0. Zresztą dziesięć zwycięstw w jedenastu meczach budzi szacunek.

Radomiak to bardzo solidna drużyn, która nie schodzi z pewnego poziomu sportowego. ŁKS jest jednak w tym sezonie w rewelacyjnej dyspozycji. Gości czeka trudny mecz, ale powinni zdobyć w tym punkty.

MeczTypKursBukmacher
Radomiak Radom – ŁKS Łódźx21.34Fortuna
Poprzedni artykułLiga Narodów: Serbia – Rosja (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.