W środę w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze Sandecji Nowy Sącz podejmą zawodników Skry Częstochowa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

I liga: Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa. Typy bukmacherskie

I liga: Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa. Typy bukmacherskie

Sandecja punktuje w tym sezonie znacznie lepiej, niż można było zakładać. Obecnie po szesnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dziewięć punktów i lokują się na trzeciej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Arki Gdynia. Rywale trochę dłużej utrzymywali się przy piłce, ale to Sandecja miała znacznie więcej okazji i zasłużenie wygrała ten mecz 3:1.

Skra także ma bardzo udany sezon jak na swoje możliwości kadrowe i organizacyjne. Aktualnie zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po szesnastu rozegranych meczach dwadzieścia trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami GKS-u Jastrzębie. Wygrali 1:0 po bombie z rzutu wolnego Mesjasza. Była to ich trzecia kolejna wygrana i czwarty mecz z rzędu bez porażki.

Sandecja walczy o powiększenie przewagi nad kolejnym rywalem. Z kolei Skra punktuje ostatnio rewelacyjnie. To oznacza, że powinien być to ciekawy mecz, w którym kilka goli powinno paść.

MeczTypKursBukmacher
Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa+2,52,02Fortuna
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Finlandia – Francja (Typ i Analiza)
Następny artykułNBA: Oklahoma City Thunder – Houston Rockets (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.