W środę w ramach Igrzysk Olimpijskich siatkarze Argentyny zagrają z zawodnikami z Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 7:20. Transmisję meczu przeprowadzi Eurosport 1. Zapraszamy na analizę!

Igrzyska Olimpijskie: Argentyna – Francja. Typy Bukmacherskie

Igrzyska Olimpijskie: Argentyna – Francja. Typy Bukmacherskie

Francuzi zajmują piąte miejsce w rankingu FIVB i wydawało się, że są w stanie powalczyć na igrzyskach o medal. W pierwszym meczu byli lekkimi faworytami w starciu z reprezentacją USA.

Niespodziewanie przegrali 0:3. W drugim meczu pokonali Tunezję 3:0, ale to akurat był ich obowiązek. Nie wiadomo, czy ta wygrana pozwoli wrócić im na zwycięską ścieżkę.

Argentyńczycy zajmują dziewiąte miejsce w rankingu FIVB i nie są słabą drużyną. Przegrali dotąd dwa mecze, ale w drugim byli blisko pokonania Brazylii. Prowadzili już 2:0, jednak ostatecznie musieli pogodzić się z porażką.

Ten mecz udowodnił jednak, że na Igrzyskach Olimpijskich spisują się nieźle i na pewno będą w stanie powalczyć praktycznie z każdym rywalem. W spotkaniach z Francją grało im się trudno.

W ostatnim ich pojedynku Francja wygrała 3:0, ale wcześnie Argentyna była w stanie ugrać z tym rywalem co najmniej seta. W Tokio grają dobrze i uważam, że będą w stanie zrobić to także w kolejnym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Argentyna – Francja1(+2.5)1,64Fortuna

Poprzedni artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Zalgiris – Ferencvaros (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Young Boys – Slovan Bratysława (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.