We wtorek w ramach Igrzysk Olimpijskich koszykarze Australii zagrają z zawodnikami z Argentyny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Igrzyska Olimpijskie: Australia – Argentyna. Typy bukmacherskie

Igrzyska Olimpijskie: Australia – Argentyna. Typy bukmacherskie

Argentyna zajmuje czwarte miejsce w rankingu FIBA, ale jest to reprezentacja, która wyraźnie jest w kryzysie. Podczas przygotowań do igrzysk przegrali wszystkie spotkania. W fazie grupowej potwierdzili słabą dyspozycję.

Dwa pierwsze spotkania przegrali, mając niewiele do powiedzenia. Najpierw lepsi okazali się Słoweńcy, którzy ograli ich 118:100, a następnie pokonali ich Hiszpanie 81:71. Dopiero w ostatnim meczu wywalczyli awans.

Pokonali gospodarzy turnieju 97:77, jednak trzeba zaznaczyć, że Japończycy byli zdecydowanie najsłabszym zespołem w tej grupie. Australijczycy mają na papierze, naprawdę silą reprezentację.

Zajmują trzecie miejsce w rankingu FIBA (za USA i Hiszpanią) i mają prawo myśleć nawet o medalu. W fazie grupowej bez problemu ograli Nigerię (84:67), Włochów (86:83) i Niemców (89:76).

Australia gra na miarę oczekiwań. Ma mocny skład bazujący na zawodnikach grających w NBA. Mają lepszy skład, niż Argentyna i powinni gładko pokonać przedstawiciela Ameryki Południowej.

MeczTypKursBukmacher
Australia – Argentyna1(-2.5)1,31Betclic
Poprzedni artykułSuperpuchar: Lille – PSG (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Sp. Moskwa – Benfica (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.