We wtorek w ramach rozgrywek II Ligi piłkarze Błękitnych podejmą zawodników GKS-u Katowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

II Liga: Błękitni Stargard – GKS Katowice

II Liga: Błękitni Stargard – GKS Katowice

Ostatnie lata to dla GKS-u pasmo niepowodzeń. W tym sezonie podobnie jak w poprzednich GKS grał rewelacyjnie, a problemy zaczynają się na koniec sezonu. Mimo wszystko mają wciąż wszystko w swoich nogach.

Obecnie po dwudziestu dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, pięćdziesiąt dziewięć punktów i lokują się na drugiej pozycji w tabeli. Dzisiejszy mecz jest zaległym spotkaniem.

GieKSa była w tym sezonie swoje rekordy zwycięstw z rzędu oraz zwycięstw wyjazdowych. Wszyscy w klubie zdają sobie sprawę, że brak awansu byłby katastrofą, ale ich ostatnie wyniki wlały nutkę niepewności.

Drużyna z Katowice poległa w czterech w sześciu ostatnich pojedynków ligowych. Ich zespół znajdował się na kwarantannie i po tym czasie nie potrafi wrócić do odpowiedniej dyspozycji.

Błękitni to jednak rywal najlepszy z możliwych do przełamania. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu rozegranych meczach zaledwie dwadzieścia dziewięć punktów na swoim koncie.

Ostatnie wyniki GKS-u są słabsze, ale mimo to mają wszystko w swoich rękach. Po wtorkowym meczu mogą zająć pozycję lidera. Rywal jest jak najbardziej do pokonania i GieKSa może radośnie zakończyć sezon udanie.

MeczTypKursBukmacher
Błękitni Stargard – GKS Katowice2(DNB)1,33Fortuna

Poprzedni artykułPrimeira Liga: Porto – Farense (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Atl.Madryt – Real Sociedad (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.