W środę w ramach rozgrywek III ligi piłkarze Miedzi Legnica 2 podejmą zawodników Polonii Bytom. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

III Liga: Miedź Legnica 2 – Polonia Bytom

III Liga: Miedź Legnica 2 – Polonia Bytom

Rezerwy Miedzi Legnica rozegrały dotąd dwa mecze i oba były katastrofą. Przegrali u siebie ze Ślęzą Wrocław 1:4 i na wyjeździe z rezerwami Zagłębia Lubin 1:3.

Polonia Bytom na papierze ma więc szanse na punkty. Należy jednak pamiętać, że jest to beniaminek, w dodatku będzie to ich pierwszy mecz. Pauza w 1. kolejce była atutem Polonii, ale następnie doszło przełożenia meczów z Gwarkiem w 2. i z Pniówkiem w 4. kolejce. Sztab musiał szukać sparingpartnerów i modyfikować plany treningowe.

W poprzednim sezonie Miedź przyjechała do Bytomia bez wzmocnień z pierwszej drużyny i pokonała gospodarzy, aż 4:2, co w Bytomiu pamiętają i mają do rywali bardzo duże respekt. Z drugiej stron zdają sobie sprawę, że strata punktów w połączeniu z tym, że zagrają pierwszy mecz, może spowodować, że już na początku sezonu strata do czołówki będzie duża.

W zespole gości nie zagra Jarosław Czernysz. Zawodnik powracający z wypożyczenia z Odry Opole podpisał kontrakt z I-ligową Resovią i nie pomoże Polonii w tym sezonie.

Miedź zaczęła ten sezon fatalnie. Jest jednak w rytmie meczowym. Rywale z kolei nie zagra w obecnym sezonie żadnego meczu. W klubie nie ukrywają, że jest to spory problem. Faworytami bukmacherów są zawodnicy Polonii, ale ja byłbym ostrożny i bardziej szedł w kierunku goli, których nie powinno zabraknąć.

MeczTypKursBukmacher
Miedź Legnica 2 – Polonia Bytom+2,51,50Totolotek
Poprzedni artykułSerie B: Pescara – Perugia (Typ i Analiza)
Następny artykułPuchar Polski: Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.