W sobotę w ramach III ligi piłkarze Polonia-Stal Świdnica podejmą zawodników Ruchu Chorzów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

III liga: Polonia-Stal Świdnica – Ruch Chorzów

III liga: Polonia-Stal Świdnica – Ruch Chorzów

Polonia-Stal Świdnica to beniaminek III ligi, który jest wielką niewiadomą przed rozpoczęciem nowego sezonu. Mogą mieć kłopoty z utrzymaniem w tym sezonie, ponieważ w tym roku III liga w tej grupie wygląda bardzo mocno, a o sam awans bić się będzie zapewne wiele zespołów.

Ostatni raz na tym poziomie rozgrywkowym grali oni z 2016 roku. W meczu z Ruchem nie powinni zaskoczyć rywali, ponieważ zespół z Chorzowa miał analizę gry przeciwnika.

Ruch jest jednak uważany za zdecydowanego faworyta do awansu. W poprzednim sezonie w chwili, kiedy przerwano rozgrywki, zajmowali trzecie miejsce, ze stratą sześciu punktów do lidera. W tym sezonie zdołano utrzymać skład i najważniejsi gracze zostali w klubie.

Przed rozpoczęciem sezonu piłkarze powtarzają, że czują się mocni, ale są świadomi, że czeka ich trudny sezon i w każdym spotkaniu muszą punktować, aby osiągnąć swój cel.

W klubie z Chorzowa dzieje się znacznie lepiej niż do niedawna. Nie ma problemu z licencją, wypłaty przychodzą na czas. Piłkarze mogą się skupić nareszcie tylko na grze, a skład nają jak na III ligę bardzo silny. Powinien przekonać się o tym beniaminek, bo nie wyobrażam sobie, aby Ruch miał tego meczu nie wygrać.

MeczTypKursBukmacher
Polonia-Stal Świdnica – Ruch Chorzów21,68etoto
Poprzedni artykułSerie A: Juventus – AS Roma (Typ i Analiza)
Następny artykułChampionship: Brentford – Fulham (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.