Reputacja jest bardzo ważna w branży zakładów online. Jeśli ogólna opinia biura bukmacherskiego jest bardzo dobra, najprawdopodobniej jest to prawda. Podobnie najlepsi bukmacherzy, którzy zrażają swoich klientów, szybko stają się przedmiotem poważnych negatywnych komentarzy. Zrób swoje badania z wyprzedzeniem. Jeśli wiele osób narzeka na konkretnego bukmachera, istnieje duże prawdopodobieństwo, że dzieje się tu coś trudnego i powinieneś również unikać tego bukmachera. Biorąc to pod uwagę, nie oznaza to, że ne powineneś dawać szans nowym bukmacherom, którzy wciąż nie mają żadnej reputacji, pozytywnej lub negatywnej. Każdy musi od czegoś zacząć, dlatego jeśli na pierwszy rzut oka nic wyraźnie nie przeszkadza, może warto otworzyć konto u takich bukmacherów. Przeczytaj pozostałe ważne aspekty witryny z zakładami sportowymi online, które naloży wząć pod uwogę przed zarejestrowaniem się.

Wypłata za zakłady sportowe

Kursy oferowane przez różnych bukmacherów na to samo wydarzenie sportowe nie zawsze są takie same. Niektórzy bukmacherzy oferują wyższe wypłaty niż inni i dlatego działają przy niższych marżach. Oznacza to, że prowizja, którą pobierają w wyniku udostępnienia Ci platformy bukmacherskiej, jest niższa. Aby uzyskać bardziej szczegółową analizę na ten temat, spójrz na to, jak faktycznie działają bukmacherzy. Najważniejsze jest to, że wolałbyś obstawiać zakłady u bukmachera, który działa z marżą 104% niż na przykład z marżą 112%. Wypłata za zakłady sportowe u konkretnego bukmachera również różni się w zależności od sportu, od ligi do ligi, a nawet od meczu do meczu. Ten bukmacher może mieć nieatrakcyjne kursy na NBA, ale może również zaoferować najlepsze ceny tenisa na rynku. Ta rozbieżność między kursami oferowanymi dla tej samei gry jest głóvnym poyodem, dla którogo powineneś obstawiać zakłady u wielu bukmacherów. Jednak niektórzy bukmacherzy mają bardzo niskie wypłaty. Jeśli natkniesz się na firmę bukmacherską, która ma wyraźnie nieuczciwe kursy, które nie są zsynchronizowane z resztą rynku, unikaj ich i zainwestuj swój czas i pieniądze gdzie indziej.

Bonusy od pierwszego depozytu

Prawie wszyscy bukmacherzy oferują nowym klientom bonus powitalny przy pierwszym depozycie. Darmowe zakłady, bonusy depozytowe z warunkami kumulacji, wyższe kursy są najpopularniejszymi środkami, dzięki którym bukmacherzy starają się przyciągnąć Twoją uwagę i przyciągnąć Cię jako nowego gracza. Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami każdej oferty powitalnej. Niektóre bonusy za rejestrację zapewniają dużą wartość dla twoich zakładów i zdecydowanie powinieneś otworzyć konto u bukmacherów, którzy je oferują. Z drugiej strony istnieją bonusy powitalne, które zawierają ukryte pułapki, takie jak konieczność obrócenia depozytu i kwoty bonusu 20 razy, zanim spróbujesz wypłacić pieniądze, lub takie, że wystarczy postawić na opcje z minimalnym kursem 2,50. podczas przewijania. premia. To tylko przykłady promocji, które mogą nie być warte Twojego czasu i pieniędzy.

Aktualne oferty licytacyjne

Po tym, jak wykorzystałeś już bonus od pierwszego depozytu u bukmachera, kluczowym składnikiem, który determinuje twoje ogólne wrażenia z obstawiania, jest liczba, różnorodność i atrakcyjność aktualnych promocji dostępnych na ich stronie. Jedną rzeczą jest obstawianie zakładów w miejscu, które oferuje ubezpieczenie na 1 misję / wielokrotne, specjalne oferty zwrotu pieniędzy, podwyżki cen, programy lojalnościowe itp., a zupełnie inną rzeczą jest obstawianie zakładów u bukmachera, który to robi nie oferują żadnego z tych ulepszeń. Jeśli jesteś miłośnikiem tenisa, obstawianie w lokalizacji, która oferuje aktualne promocje tenisowe, jest wielokrotnie lepsze niż obstawianie w lokalizacji, która nie oferuje tego samego. Niektórzy bukmacherzy mogą również oferować ukryte bonusy bezpośrednio przez e-mail lub czat na żywo. Oczywiście nie dowiesz się o tej możliwości, dopóki nie zarejestrujesz się i nie będziesz mieć historii zakładów u tego bukmachera. Jednak podczas badania online reputacji bukmachera możesz natknąć się na historie innych użytkowników, którym prywatnie oferowano takie bonusy.

Metody wpłat i wypłat

Duża liczba metod płatności popularnych na całym świecie jest dobrym wskaźnikiem stabilności, reputacji i rzetelności biura bukmacherskiego. Prawie wszyscy bukmacherzy obsługują transakcje kartą debetową/kredytową oraz przelewy bankowe. Inne nowoczesne metody płatności preferowane przez wielu graczy to portfele elektronizne, taki jak Skrill i Neteller. Paysafecard i PayPal, między innymi, są również jednymi z najczęstszych sposobów zawierania transakcji z dostawcą zakładów sportowych. Ostatnio coraz więcej bukmacherów zaczyna oferować możliwość zawierania transakcji kryptowalutowych. Istnieją nawet bukmacherzy, którzy specjalizują się tylko w bitcoinach jako dostępnej walucie do wpłat i wypłat, podczas gdy wszystkie ich promocje również wykorzystują wyłącznie bitcoiny. Jeśli wolisz korzystać tylko z jednej metody płatności, upewnij się, że bukmacher używa jej na swojej platformie.

Ważne. Musimy pamiętać, aby grać wyłącznie u legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencję. Zakłady u nielegalnych firm są zakazane w Polsce.

Poprzedni artykułSuperpuchar Niemiec: Borussia Dortmund – Bayern Monachium (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Malmo FF – Ludogorets (Typ i Analiza)
Legalni bukmacherzy online w Polsce. Darmowe promocje i bonusy za darmo bez depozytów. Kod promocyjny do bukmacherów online: BETONLINE.