W sobotę w ramach rozgrywek K League 1 piłkarze Incheon podejmą zawodników Daegu. Początek potkania zaplanowano na godzinę 9:30. Zapraszamy na analizę!

K League 1: Incheon – Daegu

K League 1: Incheon – Daegu

Incheon to według mnie jeden ze słabszych zespołów w lidze Korei Południowej. W poprzednim sezonie, po rozegranych kolejkach grupy spadkowej, mieli po trzydziestu ośmiu ligowych kolejkach tylko trzydzieści cztery punkty na swoim koncie i zajęli trzecią od końca lokatę, co jest fatalnym rezultatem i o włos uniknęli walki w barażach o utrzymanie.

Obecny sezon również zapowiada się dla nich jako ciężka przeprawa.

Piłkarze Daegu w poprzednim sezonie grali zdecydowanie lepiej. Zajęli w lidze piąte miejsce, mając po trzydziestu ośmiu rozegranych meczach pięćdziesiąt pięć punktów na swoim koncie i tylko punktu zabrakło im do trzeciego miejsca, które daje prawo gry w pucharach.

Jest to zespół, który przed tym sezonem dokonał wielu roszad i w tym sezonie nie spodziewam się sukcesów w ich wykonaniu.

W poprzednim sezonie piłkarze Incheon zremisowali u siebie z zawodnikami Daegu 1:1. W tym sezonie siła gospodarzy jest podobna, natomiast goście się osłabili i uważam, że ten mecz będzie stał na niskim poziomie i nie padnie tutaj wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Incheon – Daegu -3,51,25STS
Poprzedni artykułVysshaya Liga Reserve: Sławija Mozyrz 2 – Żodzino 2 (Typ i Analiza)
Następny artykułYokary Liga: Energetik – Sagadam (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.