W sobotę w ramach rozgrywek K League 1 piłkarze Ulsan Hyundai podejmą zawodników Sangju Sangmu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 7:00. Zapraszamy na analizę!

K League 1: Ulsan Hyundai – Sangju Sangmu

K League 1: Ulsan Hyundai – Sangju Sangmu

Ulsan Hyundai to aktualny wicemistrz Korei Południowej. W poprzednim sezonie w trzydziestu ośmiu ligowych kolejkach zdobyli, aż siedemdziesiąt dziewięć punktów i przegrali mistrzowski tytuł, mimo że mieli tyle samo punktów co mistrz.

Odnieść ten sukces w tym sezonie nie będzie im łatwo, ale mają na to na pewno szanse. Z pewnością będą chcieli zacząć nowy sezon od zwycięstwa, a biorąc pod uwagę, że w poprzednim sezonie u siebie przegrali tylko dwa mecze i ich kibice mogą patrzeć na sobotni mecz z optymizmem.

Sangju Sangmu to klub, który tak dobrze sobie nie radził tak dobrze. Po rundzie zasadniczej zajmowali siódme miejsce i musieli zagrać w grupie spadkowej. 

W niej zdobyli ostatecznie w trzydziestu ośmiu meczach pięćdziesiąt pięć punktów i zajęli w grupie spadowej pierwsze miejsce. Na wyjazdach nie grali dobrze. W dziewiętnastu meczach odnieśli tylko sześć zwycięstw i przed zbliżającym się meczem mogą mieć spore obawy.

W poprzednim sezonie piłkarze Ulsan Hyundai pokonali u siebie zawodników Sangju Sangmu 5:1. W najbliższym meczu gospodarze są zdecydowanymi faworytami. Chcą walczyć w tym sezonie o główne trofeum, a rywale tylko o miejsce w górnej części tabeli. W związku z tym uważam, że gospodarze wygrają ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Ulsan Hyundai – Sangju Sangmu 11,70STS
Poprzedni artykułYokary Liga: Ahal – Energetik (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga Reserve: Sławija Mozyrz 2 – Żodzino 2 (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.