Typersi Typersi na jutro

Typersi na jutro

Typersi to darmowe typy bukmacherskie i skuteczne analizy z piłki nożnej, tenisa i innych dyscyplin sportowych. Typersi to eksperci, którzy mają wysoką skuteczność typów bukmacherskich. Profesjonalne typy za darmo. Typy bukmacherskie w naszym kraju sporządza każdy – również ten niekoniecznie związany z branżą bukmacherską. Wszystko ze względu na to, że lubimy przewidywać wyniki kolejnych spotkań, także dlatego, że zwiększa to emocje towarzyszące ich oglądaniu. Gdy owe typy bukmacherskie chcemy jednak przetopić w rzeczywiste zakłady, mamy nie lada orzech do zgryzienia. Którego bukmachera bowiem wybrać, by zrobić to na najkorzystniejszych dla nas warunkach? Dlatego właśnie stworzyliśmy nasz serwis – by nakreślić mocne i słabe strony każdego z legalnych operatorów działających w naszym kraju i ten wybór nieco ułatwić.

Serie A: Lazio – Torino (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Lazio podejmą zawodników Torino. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Manchester United – Fulham (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Manchester United podejmą zawodników Fulham. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Piast Gliwice – Wisła Kraków (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Piasta Gliwice podejmą zawodników Wisły Kraków. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Now, CANAL+ Sport otaz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Burnley – Leeds (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Burney podejmą zawodników Leeds. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 2. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Atl.Madryt – Real Sociedad (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Atl.Madryt podejmą zawodników Realu Sociedad. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 2. Zapraszamy na analizę!