Typersi Typersi na jutro

Typersi na jutro

Typersi to darmowe typy bukmacherskie i skuteczne analizy z piłki nożnej, tenisa i innych dyscyplin sportowych. Typersi to eksperci, którzy mają wysoką skuteczność typów bukmacherskich. Profesjonalne typy za darmo. Typy bukmacherskie w naszym kraju sporządza każdy – również ten niekoniecznie związany z branżą bukmacherską. Wszystko ze względu na to, że lubimy przewidywać wyniki kolejnych spotkań, także dlatego, że zwiększa to emocje towarzyszące ich oglądaniu. Gdy owe typy bukmacherskie chcemy jednak przetopić w rzeczywiste zakłady, mamy nie lada orzech do zgryzienia. Którego bukmachera bowiem wybrać, by zrobić to na najkorzystniejszych dla nas warunkach? Dlatego właśnie stworzyliśmy nasz serwis – by nakreślić mocne i słabe strony każdego z legalnych operatorów działających w naszym kraju i ten wybór nieco ułatwić.

Igrzyska Olimpijskie: Australia – Argentyna (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach Igrzysk Olimpijskich koszykarze Australii zagrają z zawodnikami z Argentyny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Superpuchar: Lille – PSG (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach meczu o superpuchar Francji piłkarze Lille zagrają z zawodnikami PSG. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Radomiak Radom – Legia Warszawa (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Radomiaka Radom podejmą zawodników Legii Warszawa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 4. Zapraszamy na analizę!

I Liga: GKS Tychy – ŁKS Łódź (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek I ligi piłkarze GKS-u Tychy podejmą zawodników ŁKS-u Łódź. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Górnik Łęczna (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Zagłębia Lubin podejmą zawodników Górnika Łęczna. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport, CANAL + Sport 3 oraz nSport+. Zapraszamy na analizę!