Typersi Typersi na jutro

Typersi na jutro

Typersi to darmowe typy bukmacherskie i skuteczne analizy z piłki nożnej, tenisa i innych dyscyplin sportowych. Typersi to eksperci, którzy mają wysoką skuteczność typów bukmacherskich. Profesjonalne typy za darmo.

Wyszejszaja Liha: Isłacz Mińsk – FK Słuck (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Isłacz Mińsk podejmą zawodników FK Słuck. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Primus League: Vital O – Le Messager Ngozi (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Primus League piłkarze Vital O podejmą zawodników Le Messager Ngozi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30. Zapraszamy na analizę!

Primus League: Inter Star – Ngozi City (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Primus League piłkarze Inter Star podejmą zawodników Ngozi City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Sollentuna – Farsta (Typ i Analiza)

W środę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Sollentuna podejmą zawodników Farsty. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:15. Zapraszamy na analizę!

Tajwan SBL: Pauian – Taiwan Beer (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek SBL koszykarze Pauian podejmą zawodników Taiwan Beer . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!