Typersi Zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Internetowi bukmacherzy oferują co raz lepszą ofertę na piłkę nożna, tenis i inne popularne dyscypliny. Legalni bukmacherzy online robią co mogą żeby pozyskać jak najwięcej graczy.

LaLiga: Real Madryt – Sevilla (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Realu Madryt podejmą zawodników Sevilli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Atl. Bilbao – Osasuna (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Ath. Bilbao podejmą zawodników Osasuny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Leeds – Tottenham (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Leeds podejmą zawodników Tottenhamu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Ligue 1: Lens – Lille (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ligue 1 piłkarze Lens podejmą zawodników Lille. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Primeira Liga: Benfica – Porto (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Primeira Liga piłkarze Benfiki podejmą zawodników FC Porto. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2. Zapraszamy na analizę!