Typersi Zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Internetowi bukmacherzy oferują co raz lepszą ofertę na piłkę nożna, tenis i inne popularne dyscypliny. Legalni bukmacherzy online robią co mogą żeby pozyskać jak najwięcej graczy.

LaLiga: Valladolid – Levante (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Valladolid podejmą zawodników Levante. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Molde – Arsenal (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Molde podejmą zawodników Arsenalu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:55. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 6. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: PSG Lipsk – RB Lipsk (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze PSG podejmą zawodników RB Lipsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Wolves – Southampton (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Wolves podejmą zawodników Southamton. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Verona – Sassuolo (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Verony podejmą zawodników Sassuolo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!