Typersi Zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Internetowi bukmacherzy oferują co raz lepszą ofertę na piłkę nożna, tenis i inne popularne dyscypliny. Legalni bukmacherzy online robią co mogą żeby pozyskać jak najwięcej graczy.

El. EURO 2020: Macedonia Północna – Izrael (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach eliminacji do EURO 2020 piłkarze Macedonii Północnej podejmą zawodników z Izraela. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę.

El. EURO 2020: Kosowo – Anglia (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach eliminacji do EURO 2020 piłkarze z Kosowa podejmą reprezentację Anglii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja w Polsat Sport Premium 1.

El. EURO 2020: Izrael – Polska (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach eliminacji do EURO 2020 piłkarze Izraela podejmą zawodników z Polski. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja w TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Serie A: Parma – Roma (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Parmy podejmą zawodników Romy. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja w Eleven Sports 2.

Ekstraklasa: Wisła Kraków – Arka Gdynia (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Wisła Kraków podejmą zawodników Arki Gdynia. Początek meczy zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisja w CANAL + Sport oraz CANAL + sport 3.