Typersi Zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Internetowi bukmacherzy oferują co raz lepszą ofertę na piłkę nożna, tenis i inne popularne dyscypliny. Legalni bukmacherzy online robią co mogą żeby pozyskać jak najwięcej graczy.

LaLiga: Osasuna – Celta Vigo (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Osasuny podejmą zawodników Celty Vigo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Real Madryt – Alaves (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Realu Madryt podejmą zawodników Alaves. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:00. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Spal – Udinese (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Spal podejmą zawodników Udinese. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 3 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Genoa – Napoli (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Genoy podejmą zawodników Napoli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Valencia – Valladolid (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Valencii podejmą zawodników Valladolid. Początek spotkania zaplanowano na godzi na 19:30. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!