Po zmaganiach reprezentacyjnych wracamy na boiska ligowe. I od razu bukmacher LvBet ma bardzo ciekawą promocję dla swoich graczy, w której to można wygrać nawet 20 000 PLN.

Typuj Premier League i wygrywaj nagrody!

Typuj Premier League i wygrywaj nagrody!

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Chcąc wziąć udział w walce o 20 000 PLN nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Bonus polega na zawarciu kuponu za minimum 10 PLN. Trzeba pamiętać, że środki muszą zostać zawarte z konta głównego. Bukmacher wyklucza bowiem granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi. Na kuponie muszą znaleźć się jedynie wszystkie dziesięć spotkań w ramach trzydziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League.

Kupon musi zostać zawarty najpóźniej do 30 marca do godz 13:30, czyli momentu rozpoczęcia pierwszego pojedynku. Minimalna stawka kuponu to 10 PLN. Podczas tego konkursu bukmacher dopuszcza jedynie kupony, na których będą zdarzenia z trzydziestej drugiej serii zmaga angielskiej Premier League, a dopuszczalne typy to (typy tylko na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Typy trzeba oddać na wszystkie poniższe spotkania:
Fulham FC – Manchester City Sobota 13:30
Manchester United – Watford FC Sobota 16:00
Leicester City – AFC Bournemouth Sobota 16:00
Crystal Palace – Huddersfield Town Sobota 16:00
Brighton and Hove Albion – Southampton FC Sobota 16:00
Burnley FC – Wolverhampton Wanderers Sobota 16:00
West Ham United – Everton FC Sobota 18:30
Cardiff City – Chelsea FC Niedziela 15:05
Liverpool FC – Tottenham Hotspur Niedziela 17:30
Arsenal FC – Newcastle United Poniedziałek 21:00

Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus w ramach konkursu. Pierwsze cztery kupony gracza kwalifikują się do konkursu.

A jest na pewno o co walczyć. Nagroda główna to 20 000 PLN. Trafi ona do graca, który poprawnie wytypuje wszystkie dziesięć spotkań angielskiej Premier League. Jeżeli przytrafi się jeden błąd to bukmacher przyzna bonus w wysokości 5 000 PLN, zaś przy dwóch błędach będzie to 10 PLN.

Przyznany bonus podlega 1-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 PLN od bukmachera LvBet na GP Australii w F1
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt na sporty wirtualne
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.