Można powiedzieć, że te spotkanie ma tylko jednego faworyta, a jest im zespół gospodarzy, który przynajmniej teoretycznie nie powinien mieć tutaj żadnych problemów z wygraną.

Elan Bearnais – Boulazac Darmowy typ i analiza

Elan Bearnais – Boulazac Darmowy typ i analiza

Elan to obecnie druga drużyna LNB i jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa w kontekście wygrania rundy zasadniczej, ponieważ strata do Lyonu jest niewielka. Tym bardziej, że do końca sezonu pozostało jeszcze wiele spotkań. Od początku sezonu największym ich atutem jest gra na własnej hali, gdzie prezentują wyborną dyspozycję. Na dziesięć pojedynków wygrali, aż dziewięć! A teraz na pewno liczą na dołożenie kolejnej.

Tym bardziej, że przed tygodniem przegrali i to można powiedzieć dosyć sensacyjnie z Le Portel, gdzie to byli faworytami. Nie był to an pewno dobry pojedynek w wykonaniu Elany, gdzie jedynie McCnnell zaprezentował się kapitalnie. Zdobywając dwadzieścia sześc punktów. Jednak znacznie więcej oczekuje się od takich zawodników jak Harris, Chikoo czy Caveliere.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

„Drużyna Elan grając w tym sezonie na własnym obiekcie prezentuje wyborną dyspozycję. Jeżeli potwierdzą to w dzisiejszym pojedynku nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu typersi.net

Zespoł Boulazac walczy natomiast o playoffy. Jednak trzeba przyznać, ze będzie to niezwykle trudne zadanie do zrealizowania. Ponieważ ta ekipa przede wszystkim punktuje w słabymi zespołami. Czego najlepszym dowodem są ostatnie potyczki. Przegrali przecież i to wyraźnie mecze z Bourg oraz Lyonem, zaś wygrali z Chalon i Fos, czyli zespołami, które znajdują się w dolnej części ligowej tabeli.

Trzeba też podkreślić, że ten mecz rozegrają na wyjeździe, gdzie to od początku sezonu zanotowali zaledwie cztery wygrane i sześciokrotnie ponosili porażkę. Na pewno nie będzie dla nich łatwo zdobywać punkty w tym pojedynku, bowiem defensywa gospodarzy jest bardzo solidna. O czym świadczą najlepiej same cyfry, drużyna Elana straciła najmniej punktów ze wszystkich zespołów w lidze.

Pierwsze spotkanie dosyć sensacyjnie wygrała drużyna Boulazac, ale we wcześniejszych pojedynkach Elana nie miała najmniejszych problemów z wygraną.

Reasumując, gospodarze prezentują się znacznie lepiej od swoich przeciwników pod każdym względem. Możliwości mają dużo większe, a poza tym jakość ich gry przewyższa przyjezdnych.

Spotkania Elan Bearnais – Boulazac można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie  meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Elan Bearnais – BoulazacElan -2.51.33Totolotek
Poprzedni artykułTypy z Indian Wells na 13 marca
Następny artykułTypuj LOTTO Ekstraklasę i wygraj 15 000 PLN.
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.