Masz zamiar typować turniej tenisowy w Eastoburne? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji Bukmachera LvBet, który to zwiększa wygrane na zmagania w tym turnieju o 14%. Wystarczy zgrać kupon z aplikacji mobilnej, aby otrzymać większe wygrane.


Większe wygrane u legalnego bukmachera LvBet o 14%

Większe wygrane u legalnego bukmachera LvBet o 14%

Promocja skierowana jest to tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta promocja trwa jedynie podczas trwania turnieju w Easbourne, czyli do 29 czerwca!

Chcąc w niej wziąć udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji jest to zagraniu kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli jej nie posiadasz to żaden problem. Pobrać ją można ze strony operatora. Proces zainstalowania zajmie dosłownie chwilę.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia tenisowa z turnieju zarówno Panów jak i Pań w Eastbourne. W tej akcji operator dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka za jaką ma zostać kupon jest dowolna, ale warto jest pamiętać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który dokonać zawarcia kuponu u i spełni on powyższe warunki promocji może liczyć na większą wygraną o 14%.

Promocja na start u legalnego bukmachera

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera LvBet to warto jest założyć. Ponieważ te operator przyznaje darmowy bonus i to bez wpłaty.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian użytkownik otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCopa America. Pewniak na dzisiaj: Peru – Brazylia – 22 czerwca (sobota)
Następny artykułPewny typ na dzisiaj z Pucharu Narodów Afryki: Kamerun – Gwinea – 25 czerwca (wtorek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.