W sobotę o godzinie 20:45 reprezentacja Francji podejmie piłkarzy z Albanii. Transmisja w Polsat Sport News.

Kw. Euro 2020: Francja – Albania

Kw. Euro 2020: Francja – Albania

Mistrzowie świata, którzy w rankingu FIFA zajmują trzecią pozycję, grają nierówno. Co prawda przewodzą, w swojej grupie eliminacyjnej, mając po czterech meczach dziewięć punktów. Porażka z Turcją 0:2 pokazała, że mają jeszcze braki. W sobotnim meczu nie zagra ich lider środka pola Paul Pogba, którego z gry wykluczył uraz kostki i na jego miejsce do kadry trafił Guendouzi.

Oprócz niego szansę na debiut mają Jonathan Ikone z PSG i Maik Magnan z Lille. O pechu może mówić Aymeric Laporte, który doczekał się powołania do reprezentacji, jednak z gry wyeliminowała go kontuzja.

Albania nie jest czołową reprezentacją świata, jednak grają oni bardzo dobrze jak na swoje możliwości kadrowe. W rankingu FIFA lokują się na sześćdziesiątym czwartym miejscu.

W obecnych eliminacjach mają na kocie sześć punktów po czterech meczach, co jest dobrym rezultatem, biorąc pod uwagę, że mają trudną grupę z Francją, Turcją i Islandią, a także Mołdawią i Andorą. Ich najsilniejszą stroną jest defensywa, gdzie po prawej stronie gra Elseid Hysaj z Napoli, a w bramki broni świetny Thomas Strakosha z Lazio Rzym.

Francuzi nie są według mnie w najwyższej dyspozycji. Z kolei Albańczycy imponują solidnością i wcale nie muszą stracić w sobotnim meczu wielu goli. Trójkolorowi są osłabieni, choćby brakiem kontuzjowanego Mbappe i uważam, że Francja nie rozgromi w tym meczu rywala.

MeczTypKursBukmacher
Francja – Albania-4,51,26Totolotek
Poprzedni artykułKw. EURO 2020: Austria – Łotwa (Typ i Analiza)
Następny artykułKw. EURO 2020: Hiszpania – Wyspy Owcze (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.