W niedzielę o godzinie 20:45 reprezentacja Hiszpanii zagra w piłkarzami z Wysp Owczych. Transmisja z Polsat Sport Premium 1.

Kw. EURO 2020: Hiszpania – Wyspy Owcze

Kw. EURO 2020: Hiszpania – Wyspy Owcze

Hiszpania zajmuje w rankingu FIFA dziewiąte miejsce. Kilka dni temu prowadzili z Rumunią 2:0, jednak w drugiej połowie grali w dziesiątkę i stracili gola. Hiszpanie byli jednak w całym meczu zdecydowanie lepsi, utrzymali prowadzenie i wygrali ostatecznie 2:1. Ich kadra wygląda imponująco i selekcjoner ma z kim wybierać.

Zaskoczeniem była na przykład nieobecność w pierwszym składzie Jesusa Navasa na prawej obronie. Na boisko nie wszedł Parejo, który wyróżnia się w lidze hiszpańskiej. W kolejnym spotkaniu nie zagra Llorente, który zobaczył czerwoną kartkę.

Wyspy Owcze to bardzo słaba reprezentacja, która w rankingu FIFA zajmuje sto siódme miejsce. W dotychczasowych pięciu meczach nie zdobyli punktów, a w ostatnim meczu nie oddali u siebie przeciwko Szwedom ani jednego celnego strzału i wysoko przegrali spotkanie 0:4.

Wyspy Owcze poprzednią wygraną zanotował we wrześniu poprzedniego roku, pokonując Maltę 3:1. W kolejnych dziesięciu meczach drużyna przegrała osiem razy i zanotowała dwa remisy.

Oczywistym typem w tym meczu jest wysokie zwycięstwo Hiszpanii, którzy powinni zdominować przeciwnika i zdobyć sporą ilość goli. Myślę, że co najmniej cztery gole padną w tym spotkaniu.

MeczTypKursBukmacher
Hiszpania – Wyspy Owcze+3,51,26Betclic
Poprzedni artykułKw. Euro 2020: Francja – Albania (Typ i Analiza)
Następny artykułTyp dnia z eliminacji Mistrzostw Europy: Anglia – Kosowo – 10 września (wtorek)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.