We wtorek reprezentacja Litwy zagra z piłkarzami z Portugalii. Początek meczu o godzinie 20:45. Transmisja w Polsat Sport News.

Kw. EURO 2020: Litwa – Portugalia

Kw. EURO 2020: Litwa – Portugalia

Litwa to słaba drużyna zajmująca sto dwudzieste dziewiąte miejsce w rankingu FIFA. W obecnych eliminacjach po czterech meczach mają zdobyty jeden punkt. Kilka dni temu reprezentanci Litwy w meczu domowym już do przerwy przegrywali z Ukrainą 0:2. Na przestrzeni całego spotkania byli bezradni i przegrali całe spotkanie 0:3.

Tym razem w ich kadrze nie ma ani jednego zawodnika, który gra w Ekstraklasie. Co prawda gwiazdą reprezentacji Litwy jest Arvydas Novikovas, jednak obecnie jest kontuzjowany. Z różnych powodów w ich drużynie nie ma także Valskisa, Chvedukasa i Borovskija.

Portugalia to drużyna z wielkimi aspiracjami. W rankingu FIFA lokują się na szóstej pozycji, ale w eliminacjach do EURO nie grają porywająco. Po trzech meczach mają tylko pięć punktów. W ostatnim meczu mieli sporo problemów w meczu wyjazdowym przeciwko Serbom.

Sami strzelili cztery bramki, wygrali 4:2 i wywieźli try punkty z trudnego terenu. Być może w meczu z Litwą wystąpi piłkarz Wolverhampton Diogo Jota, który w kadrze U-21 strzelił osiem goli i kibice domagają się wprowadzenia go do pierwszej reprezentacji. Na pierwszy mecz w kadrze czekają także Daniel Podence i Jose Sa.

Litwa to najsłabszy zespół w tej grupie i raczej nie powinni strzelić gola Portugalczykom. Sami nie tracą jednak wiele goli, a Portugalia nie jest reprezentacją, która rozszarpuje swoje ofiary. Dlatego myślę, że więcej niż cztery gole tu nie padną.

MeczTypKursBukmacher
Litwa – Portugalia-4,51,31Betclic

Poprzedni artykułTyp dnia z eliminacji Mistrzostw Europy: Anglia – Kosowo – 10 września (wtorek)
Następny artykułPremier League typy dnia – 14 września (sobota)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.