W poniedziałek o godzinie 20:45 piłkarze Ukrainy podejmą zawodników Portugalii. Transmisja w Polsat Sport News.

Kw. EURO 2020: Ukraina – Portugalia

Kw. EURO 2020: Ukraina – Portugalia

Reprezentacja Ukrainy gra w ostatnich latach solidnie, ale to za mało, aby znaczyć coś ze światowym futbolu. W rankingu FIFA zajmują dwudzieste piąte miejsce, a te eliminacje mogą być la nich przełomowe. Po sześciu meczach mają na koncie szesnaście punktów i zajmują pierwsze miejsce.

W ostatnim meczu przeciwko Litwie napastników wyręczył pomocnik Atalanty Rusłan Malinowski. W pierwszym składzie na szpicy zagrał w tym spotkaniu Junior Moraes, który w dziesięciu spotkaniach ligowych strzelił już dziewięć goli. Jego konkurent do miejsca w składzie Roman Jaremczuk w siedmiu spotkaniach ligi belgijskiej strzelił pięć goli.

Portugalia wydaje się silniejszą reprezentacją, która w rankingu FIFA zajmuje szóste miejsce. W eliminacjach zanotowali jednak kilka wpadek i z jedenastoma punktami po pięciu meczach lokują się na drugim miejscu w tabeli.

Do reprezentacji po swoich poważnych problemach prawnych po raz pierwszy został powołany Ruben Semedo, który odbudowuje swoją karierę w Olympiakosie. 94 gola w kadrze w meczu z Luksemburgiem zdobył Cristiano Ronaldo. W zespole z powodu kontuzji nie ma Williama Carvalho i Rafy Silvy.

Portugalczyków czeka bardzo trudny mecz. Gospodarze grają solidnie i powinni podejść do rywala ostrożnie, a Portugalczycy nie strzelają wielu bramek. Nie spodziewam się emocjonującego meczu raczej nie padnie w nim wiele bramek.

MeczTypKursBukmacher
Ukraina – Portugalia-3,51,23Fortuna
Poprzedni artykułKw. EURO 2020: Dania – Szwajcaria (Typ i Analiza)
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.