W piątek w ramach kwalifikacji do ME U21 reprezentacja Serbii podejmie zawodników z Polski. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisje meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Kwalifikacje ME U21: Serbia – Polska

Kwalifikacje ME U21: Serbia – Polska

By zapewnić sobie awans na młodzieżowe mistrzostwa Europy, które odbędą się w przyszłym roku, reprezentacja Polski potrzebuje siedmiu punktów w trzech meczach, jakie zostały im do rozegrania.

Najważniejsze dla naszej reprezentacji będą dwa najbliższe mecze, czyli dzisiejszy mecz z Serbią na wyjeździe, a następnie spotkanie z Bułgarią, które zagramy u siebie. W tych dwóch starciach musimy zdobyć cztery punkty. 

W ostatnim meczu zagramy u siebie z Łotwą, więc inny scenariusz niż zwycięstwo podopiecznych Czesława Michniewicza nie, wchodzi w grę. Pierwszy mecz z Serbami wygraliśmy w zeszłym roku 1:0.

Było to wyrównane spotkanie. W naszej reprezentacji kontuzjowani są Marcin Bułka, Sebastian Kowlaczyk, Mateusz Hołownia, Przemysław Płacheta i Patryk Dziczek. W dodatki kilku piłkarzy jet już w dorosłej reprezentacji. 

Rywale także nie zagrają w optymalnym składzie. W dodatku ostatnio nie grali dobrze i głupio tracą punkty, jak choćby w meczu, gdzie na wyjeździe zremisowali ze słabą Łotwą. Nasza reprezentacja jest więc mimo wszystko faworytem i powinniśmy wywalczyć w tym meczu co najmniej punkt.

MeczTypKursBukmacher
Serbia – Polskax21.32STS
Poprzedni artykułEliminacje EURO: Islandia – Rumunia (Typ i Analiza)
Następny artykułI Liga: Widzew Łódź- Sandecja Nowy Sącz (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.