We wtorek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Boliwii podejmą zawodników Chile. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

Kwalifikacje MŚ: Boliwia - Chile. Typy bukmacherskie
Kwalifikacje MŚ: Boliwia – Chile. Typy bukmacherskie

Kwalifikacje MŚ: Boliwia – Chile. Typy bukmacherskie

Chilijczycy są przed kluczowymi spotkaniami o awans na mistrzostwa świata. W najbliższym meczu są faworytami. Trudno się zresztą dziwić. Mają mocniejszy skład niż przeciwnik.

Zresztą może to być kluczowy mecz w walce o awans do turnieju w Katarze. Tracą aktualnie trzy punkty do miejsca barażowego i nie mogą sobie pozwolić na straty punktów w takim meczu.

Boliwia jest słabsza kadrowo. Jednak nie można patrzeć tylko na potencjał. Na swoim terenie są bowiem w stanie urwać punkty każdemu. Wygrali w tych eliminacjach cztery z siedmiu meczów na swoim terenie.

Lokują się jedynie jedną lokatę za reprezentacją Chile. Biorąc pod uwagę ich występy podczas tych eliminacji, można dojść do wniosku, że to oni są faworytami tego meczu, ponieważ grają u siebie.

Zresztą Boliwia również pozostaje jeszcze w walce o awans na mistrzostwa świata. Myślę zatem, że zobaczymy wyrównany mecz. Spodziewam się także przynajmniej dwóch goli w tym starciu.

MeczTypKursBukmacher
Boliwia – Chile+1,51,36Fortuna
Poprzedni artykułLigue 2: Pau FC – Nimes (Typy i Analiza)
Następny artykułPNA: Kamerun – Egipt (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.