W poniedziałek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Ath. Bilbao podejmą zawodników Getafe. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Atl. Bilbao – Getafe

LaLiga: Atl. Bilbao – Getafe

Ath. Bilbao ma solidną kadrę. Po słabym początku sezonu i zmianie szkoleniowca grają coraz lepiej. Obecnie po osiemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia jeden punktów i lokują się na trzynastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Barcelony. Przegrali ten mecz 2:3, ale później w meczu z tym samym rywalem wygrali pojedynek o Superpuchar. W ich drużynie kontuzjowani są Lopez, Martinez i Nolaskoain.

Getafe to zespół o podobnym potencjale i w tym sezonie także grają na podobnym poziomie. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po osiemnastu rozegranych meczach punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Hueski. Nie imponowali w tym meczu, ale zdołali wygrać 1:0. W ich zespole kontuzjowani są Poveda, Mollejo oraz Unal. 

Baskowie w ostatnich tygodniach są w dobrej formie, z kolei rywale mimo niezłych wyników grają słabo. W tym sezonie są fatalni w ataku i w poniedziałkowym meczu uważam Athletic za faworyta.

MeczTypKursBukmacher
Atl. Bilbao – Getafe1x1,58Fortuna
Poprzedni artykułBundesliga: Arminia – Eintracht (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Southampton – Arsenal (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.