W poniedziałek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Elche podejmą zawodników Betisu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Betis - Elche. Typy bukmacherskie
LaLiga: Betis – Elche. Typy bukmacherskie

LaLiga: Betis – Elche. Typy bukmacherskie

Trzeba przyznać, że piłkarze Betisu w poprzednim sezonie pokazali się z bardzo dobrej strony. Sezon ligowy zakończyli na piątym miejscu i dali sporo radości swoim kibicom. Zresztą nie tylko na arenie krajowej.

Zwyciężyli w rozgrywkach Copa del Rey, a i w europejskich pucharach mają za sobą udaną przygodę. Dotarli w 1/8 Ligi Europy, gdzie odpadli z Eintrachtem. Niemiecki zespół wygrał zresztą potem te rozgrywki.

Elche w poprzednim sezonie było typowane do spadku. Nie zawojowali oni rozgrywek LaLiga, ale zakończyli sezon na trzynastym miejscu, więc drużyna osiągnęła swój cel, a o nic więcej m nie chodziło.

W meczach sparingowych Elche prezentowało się w kratkę. Z kolei Betis nie osiągał dobrych wyników, ale mierzył się ze znacznie lepszymi zespołami. Zresztą w ostatnim sparingu pokonali zawodników Fiorentiny 3:1.

Betis ma znacznie lepszy skład, co udowodnili już w poprzednim sezonie. Jakość i atut własnego boisko powinny przesądzić o rezultacie tego spotkania. Stawiam na wygraną Betisu.

MeczTypKursBukmacher
Betis – Elche11,53LVBet
Poprzedni artykułSerie A: Milan – Udinese (Typy i Analiza)
Następny artykułChampionship: Birmingham – Watford (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.