W piątek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Celty Vigo podejmą zawodników Elche. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Celta Vigo – Elche

LaLiga: Celta Vigo – Elche

Celta jest zespołem często zależnym od kluczowych piłkarzy, ale mimo wszystko jest to solidna drużyna. Obecnie po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia sześć punktów i lokują się na dziesiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Celty Vigo. Po dobrym meczu zremisowali z liderem tabeli 2:2. Był to niestety szósty mecz z rzędu bez wygranej. W ich drużynie kontuzjowani są Alvarez i Junca.

Elche ma słabiutką kadrę i zgodnie z oczekiwaniami walczy o utrzymanie. Aktualnie zajmują dziewiętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu rozegranych meczach zaledwie osiemnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Villarreal. Zremisowali ten mecz 2:2 i był to ich piąty kolejny mecz bez zwycięstwa. W ich zespole kontuzjowani są Barri.

W rundzie jesiennej piłkarze Elche zremisowali u siebie z zawodnikami Celty 1:1. Obecnie oba zespoły zmagają się z serią bez zwycięstwa, ale Celta gra u siebie i ma niezaprzeczalnie lepszych zawodników, więc spodziewam się, że to oni się przełamią i zdobędą komplet punktów.

MeczTypKursBukmacher
Celta Vigo – Elche11,52sts
Poprzedni artykułPuchar Włoch: Atalanta – Napoli (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Crystal Palace – Burnley (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.