W niedzielę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Celty Vigo podejmą zawodników Atl. Madryt. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Cetla Vigo – Atl. Madryt. Typy bukmacherskie

LaLiga: Cetla Vigo – Atl. Madryt. Typy bukmacherskie

Atletico Madryt to mistrzowie Hiszpanii z poprzedniego sezonu. Grali od samego początku bardzo równo. Mieli chwilę kryzysu, ale rywale nie zdołali tego wykorzystać i zdobyli tytuł zasłużenie.

W bieżących rozgrywkach znów są jednym z głównych faworytów. Są oni bardzo mądrze budowanym zespołem, który ni potrzebuje rewolucji karowych. Przemiany szykują się za to w Realu.

Sporo problemów mają także działacze Barcelony i Atletico po raz kolejny ma szansę wykorzystać słabości rywali i wywalczyć tytuł. Celta była dla nich zawsze trudnym rywalem.

W ostatnich trzech pojedynkach wygrali tylko raz. Miało to jednak miejsc w poprzednim sezonie i to właśnie w meczu wyjazdowym, który zespół z Madrytu wygrał bez większych problemów 2:0.

Celta Vigo zakończyła poprzedni sezon na ósmym miejscu. Mają oni w swoich szeregach kilku bardzo dobrych graczy, ale nie mają podejścia do czołowych klubów. Dlatego też Atletico czeka trudny mecz, ale mają sporą szansę wyjść z niego zwycięsko.

MeczTypKursBukmacher
Cetla Vigo – Atl. Madryt2(DNB)1,50Fortuna
Poprzedni artykułNajbardziej nietypowe typy bukmacherskie
Następny artykułSuperpuchar Niemiec: Borussia Dortmund – Bayern Monachium (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.