W czwartek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Eibaru podejmą zawodników Osasuny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2 oraz nSport+. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Eibar – Osasuna

LaLiga: Eibar – Osasuna

Eibar nie gra w tym sezonie rewelacyjnie, ale i tak uważam, że grają ponad swoje możliwości. Sądzę, że jest to najsłabszy kadrowo zespół z LaLiga.

Obecnie po trzydziestu dwóch ligowych kolejkach mają jednak trzydzieści pięć punktów i lokują się na szesnastym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce pokonali, na wyjedzie piłkarzy Granady 2:1. Był to ich czwarty mecz, w którym nie doznali porażki i oddalają się od strefy spadkowej. W kolejnym meczu z ich składzie nie zagrają Ramis i Arbilla. Obaj są obrońcami.

Osasuna to także drużyna, która nie ma wielkich gwiazd w swoim zespole, ale dla mnie nie ma wątpliwości, że są lepszą drużyną od rywali. W tym sezonie zaskakują jeszcze bardziej niż Eibar.

Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu dwóch rozegranych meczach czterdzieści jeden punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników Leganes 2:1 i było to ich drugie olejne zwycięstwo. W ich zespole jest kilku kontuzjowanych piłkarzy, ale zespół nauczył się już radzić sobie bez nich.

W rundzie jesiennej piłkarze Osasuny zremisowali bezbramkowo z zawodnikami Eibar. Byli jednak zespołem znacznie lepszym, o czym może świadczyć, że rywale nie oddali nawet celnego strzału. Uważam, że kursy na gości są za wysokie i jest to ewidentne value. Warto zagrać coś pewnego jak gola dla gości po atrakcyjnym kursie.

MeczTypKursBukmacher
Eibar – OsasunaSTG21,47Fortuna
Poprzedni artykułPremier League: West Ham – Chelsea (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Norwich – Brighton (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.