W środę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Espanyolu podejmą zawodników Alaves. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Espanyol – Alaves. Typy bukmacherskie

LaLiga: Espanyol – Alaves. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego meczu walczą o to, aby oddalić się od strefy spadkowej. Obecnie po pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko trzy punkty i lokują się na siedemnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Betisu. Nie był to dla nich łatwy mecz. Rywal przeważał, więc remis 2:2 jest dla nich dobrym rezultatem. Wciąż czekają na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. W ich drużynie nie zagrają Herrera, Puado i Vidal.

Alaves też powinno walczyć o utrzymanie, ale ich dyspozycja jest znacznie gorsza. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, nie mając po czterech rozegranych meczach punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Osasuny. Zagrali w tym meczu słabej od rywala, który zasłużył na zwycięstwo 2:0. W ich zespole nie wystąpią Lopez, Mendez oraz Pons.

Piłkarze Espanyolu w ostatnim spotkaniu pokazali się z dobrej strony. Z kolei Alaves strzeliło dotąd zaledwie jedną bramkę. Dla gospodarzy jest to bardzo dobry moment, aby odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

MeczTypKursBukmacher
Espanyol – Alaves1(DNB)1,32Fortuna
Poprzedni artykułLaLiga: Levante – Celta Vigo (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Granada – Real Sociedad (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.