W poniedziałek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Getafe podejmą zawodników Celty Vigo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Getafe – Celta Vigo. Typy bukmacherskie

LaLiga: Getafe – Celta Vigo. Typy bukmacherskie

Getafe po zmianie szkoleniowca gra w tym sezonie fatalnie. Obecnie po dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dwa punkty i lokują się na ostatniej pozycji w tabeli.

Celta Vigo gra niewiele lepiej, a ich utrzymanie nie jest pewne. Aktualnie zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach zaledwie siedem punktów na swoim koncie.

Obie drużyny mają w tym sezonie bardzo duże problemy ze skutecznością, a raczej z kreowaniem sobie sytuacja podbramkowym. Piłkarze Getafe zdobyli w tym sezonie trzy gole, co jest żenującym wynikiem.

Celta ma na swoim koncie siedem strzelonych goli i to także nie jest zadziwiający rezultat. W dodatku ta tendencja jest coraz bardziej widoczna i niewiele wskazuje na to, aby mieli zacząć grać znacznie lepiej.

Getafe gra bardzo słabo. Muszą zacząć punktować, ale z taką grą raczej im się to nie uda. Celta też jest w słabej dyspozycji. Nie będzie to zatem emocjonujący mecz i goli w nim za wielu nie uraczymy.

MeczTypKursBukmacher
Getafe – Celta Vigo-2,51,48Fortuna
Poprzedni artykułBundesliga: Bayern Monachium – TSG Hoffenheim (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Villarreal – Cadiz (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.