W niedzielę w ramach rozgrywek Getafe podejmą zawodników Villarreal. Początek potkania zaplanowano na godzinę 14:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 3. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Getafe – Villarreal

LaLiga: Getafe – Villarreal

Getafe ma całkiem dobry skład, a ich gra w tym sezonie może się podobać. Obecnie po siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie jedenaście punktów i lokują się na dziewiątej pozycji w tabeli. 

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Valencii. Zagrali niezłe spotkanie i zremisowali ten mecz 2:2. Ich trener ma powody do zadowolenia, ponieważ Getafe zagra w niedzielę w optymalnym składzie. 

Villarreal wygląda w tym sezonie bardzo dobrze i trzeba się z nimi liczyć. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach, aż piętnaście punktów na swoim koncie. 

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Valladolid. Zgodnie z oczekiwaniami wygrali ten mecz 2:0. W ich zespole w niedzielnym meczu z powodu kontuzji nie zagra Moreno. 

Villarreal gra na kilku frontach, a ich gra nie jest tak dobra, jak wskazują na to wyniki. W kocu dopadnie ich zmęczenie tym sezonem. Getafe jest ekipą, która u siebie potrafi napsuć krwi najlepszym i w nadchodzącym meczu gram w ich stronę.

MeczTypKursBukmacher
Getafe – Villarreal1x1.54PZbuk
Poprzedni artykułSerie A: Cagliari – Sampdoria (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Turcja – Chorwacja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.