W sobotę w ramach rozgrywek LaLigi piłkarze Mallorki podejmą zawodników Barcelony. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Mallorca – Barcelona

LaLiga: Mallorca – Barcelona

Mallorka to jednak z najsłabszych drużyn z LaLiga. Obecnie po dwudziestu siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów na swoim koncie i lokują się na osiemnastej pozycji w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce wygrali, na wyjedzie z piłkarzami Eibar 2:1. Zanotowali jednak dopiero drugą wygraną w ostatnich siedmiu ligowych starciach. W kolejnym meczu nie zagra Martin Valjent, co stanowi dla nich bardzo duży problem.

Barcelona walczy o mistrzowski tytuł i po przerwie musi zacząć seryjnie wygrywać. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu siedmiu rozegranych meczach, aż pięćdziesiąt osiem punktów na swoim koncie.

Jest to świetny wynik jak na zespół, który nie gra na miarę swoich możliwość. W ostatni meczu pokonali u siebie zawodników Realu Sociedad 1:0. W ich zespole nie zagra zawieszony Lenglet oraz kontuzjowany Dembele.

W rundzie jesiennej piłkarze Barcelony pokonali u siebie zawodnikowi Mallorki 5:2. W najbliższym meczu piłkarze gospodarze będę przede wszystkim bronić się przed atakami Barcelony. Goście powinni jednak przełamać szale zwycięstwa na swoją korzyść, ponieważ nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.

MeczTypKursBukmacher
Mallorca – Barcelona21,32Totalbet
Poprzedni artykułBundesliga: Padeborn – Werder (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Levante – Sevilla (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.