W piątek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Mallorki podejmą zawodników Celty Vigo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 3. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Mallorca – Celta Vigo. Typy bukmacherskie

LaLiga: Mallorca – Celta Vigo. Typy bukmacherskie

Mallorca to w tym sezonie solidna drużyna. Obecnie po szesnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dziewiętnaście punktów i lokują się na dwunastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Atletico Madryt. Kompletnie w tym meczu zaskoczyli i wygrali z faworytem 2:1. Przerwali tym samym serię siedmiu meczów bez zwycięstwa.

Celta Vigo nie gra źle, ale liczono na więcej. Aktualnie zajmują czternaste miejsce w ligowej tabeli, mając po szesnastu rozegranych meczach szesnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Valencii. Prowadzili w tym meczu, jednak z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni, którzy pokonali ich ostatecznie 2:1.

Mallorca na pewno jest podbudowana ostatnim zwycięstwem i nie powinno zabraknąć im pewności siebie przed kolejnym meczem. Celta zawodzi jednak na wyjazdach gra w tym sezonie całkiem dobrze, więc myślę, że są szanse na co najmniej dwa gole w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Mallorca – Celta Vigo+1,51,54Fortuna
Poprzedni artykułLiga Europy: Marsylia – Lok. Moskwa (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Norwich – Manchester United (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.