W sobotę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Osasuny podejmą zawodników Celty Vigo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Osasuna – Celta Vigo

LaLiga: Osasuna – Celta Vigo

Osasuna to klub, który w tym sezonie chciał się jedynie spokojnie utrzymać. Tymczasem notują bardzo udany sezon. Obecnie po trzydziestu pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści pięć punktów na swoim koncie i lokują się na jedenastym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce przegrali wyjazdowy mecz z piłkarzami Betisu 0:3. Wcześniej jednak Osasuna nie przegrała żadnego z czterech spotkań w LaLiga. W ich drużynie kontuzjowani są Chimy Avila oraz Ibanez.

Celta Vigo to z kolei klub, który w tym sezonie miał być solidnym średniakiem, ale ten sezon jest dla nich bardzo nieudany. Aktualnie zajmują trzydzieste piąte miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu pięciu rozegranych meczach trzydzieści sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu zremisowali u siebie z zawodnikami Atl. Madryt 1:1. Był to dobry wynik, jednak Celta nie wygrała żadnego z ostatnich czterech kolejnych spotkań. W ich zespole kontuzjowani są Alvarez, Blanco, Junca oraz Suarez.

W rundzie jesiennej piłkarze Celty Vigo zremisowali u siebie z zawodnikami 1:1. Oba zespoły są akurat w kiepskiej dyspozycji i mają ostatnio spore problemy ze skuteczności. Piłkarze Celty uszanują w tym meczu nawet punkt, który przybliży ich do utrzymania.

MeczTypKursBukmacher
Osasuna – Celta Vigo-3,51,23Fortuna
Poprzedni artykułLaLiga: Real Madryt – Alaves (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Villarreal – Real Sociedad (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.