W piątek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Valencii podejmą zawodników Getafe. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Valencia – Getafe. Typy bukmacherskie

LaLiga: Valencia – Getafe. Typy bukmacherskie

Poprzedni sezon był dla fanów Valencii rudny do przełknięcia. Ich drużyna zajęła na koniec sezonu trzynaste miejsce. Trudno jednak się dziwić. Właściciel klubu robi wszystko, by doprowadzić ten zespół do upadku.

Przed kolejnym sezonem nie wzmocniono drużyny, mimo że obiecywano to nowemu szkoleniowcowi. Co ciekawe Pepe Bordalas zagra przeciwko byłym podopiecznym już w pierwszym meczu.

Getafe pod jego wodzą byli jedną z najnudniejszych ekip w lidze. W ich meczach bardzo niewiele się działo i można było z góry zakładać, że w tych meczach nie zobaczy się wielu bramek.

Getafe za kadencji Michela będzie gra zapewne bardziej ofensywnie, ale minie sporo czasu, zanim piłkarze przestawią się na inną grę, niż miało to miejsce w ich ostatnich latach pod wodzą Bordalasa.

Skład Valencii nie prezentuje się dobrze, ale pod wodzą nowego szkoleniowca oni także powinni nauczyć się nie tracić wielu goli. Dlatego też uważam, że w meczu tych ekip jest duże prawdopodobieństwo, że nie zobaczymy wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Valencia – Getafe-2,51,57Fortuna
Poprzedni artykułLiga Konferencji Europy – kwalifikacje: H. Beer Sheva – Śląsk Wrocław (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Warta Poznań – Legia Warszawa (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.