We wtorek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Valencii podejmą zawodników Valladolid. Początek spotkania zaplanowano na godzi na 19:30. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Valencia – Valladolid

LaLiga: Valencia – Valladolid

Valencia miła walczyć w tym sezonie o czwarte miejsce w tabeli, ale nic z tego nie wyszło. Obecnie po trzydziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści siedem punktów i lokują się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce zremisowali na wyjeździe z piłkarzami Granady 2:2 i był to czwarty mecz, w którym nie zdołali odnieść zwycięstwa.

Po tym meczu zwolniono trenera, a chodzą słuchy, że piłkarzom było to na rękę i nie zdziwię się, jeśli od kolejnego meczu zaczną grać znacznie lepiej. W ich zespole kontuzjowani są Gaya oraz Piccini.

Valladolid to klub, którego potencjał pozwala myśleć jedynie o utrzymaniu. Grają jak na swoje możliwości całkiem nieźle. Aktualnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu czterech rozegranych meczach trzydzieści dziewięć punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników Alaves 1:0.

Przerwali tym zwycięstwem serię pięciu meczów bez zwycięstwa, ale trudno oczekiwać, aby w kolejnych meczach mieli notować serię zwycięstw. W ich zespole z powodu kontuzji nie zagrają Caro, Fernandez, a zawieszony jest Plano.

W rundzie jesiennej piłkarze Valladolid zremisowali u siebie z zawodnikami Valencii 1:1. W meczu wyjazdowym będzie im znacznie trudniej. Valencia musi się w końcu przełamać, a kadrowo gospodarze wyglądają znacznie lepiej. Być może nie będzie to dla nich łatwy mecz, ale value na gospodarzy jest ewidentne i warto skorzystać.

MeczTypKursBukmacher
Valencia – Valladolid12,05etoto
Poprzedni artykułLaLiga: Levante – Real Sociedad (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Genoa – Napoli (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.