W piątek o godzinie 21:00 piłkarze Villarreal odejmą zawodników Betisu. Transmisja w nSport+.

LaLiga: Villarreal – Betis (Typ i analiza)

Gospodarze tego meczu grają całkiem przyzwoicie i mają na koncie osiem punktów po sześciu rozegranych spotkaniach. W poprzednim meczu już po pierwszych 15 minutach Barcelona strzeliła im dwie bramki. Pogromu jednak nie było. Piłkarze Villarreal do przerwy strzelili gola i przegrali mecz 1:2.

Villarreal jest w gazie ofensywnym. Zawodnicy tego klubu strzelili przynajmniej jednego gola w swoich ostatnich 19 meczach z rzędu. Jest to najdłuższa tego typu seria w historii klubu. W ich zespole kontuzjowany jest Alberto Moreno. Jego brak nie powinien być znacząco widoczny na boisku.

Betis po słabym początku rozkręca się i na chwilę obecną na koncie tak jak gospodarze ma osiem punktów. W ostatniej kolejce zespół z Andaluzji przegrywał z Levante już od siódmej minuty. Jednak Betis jeszcze do przerwy doprowadził do remisu, a w drugiej części gry strzelił jeszcze dwa gole i pokonał rywala 3:1.

Dobrze w ich zespole spisuje się Loren Moron, który w ostatnim meczu strzelił dwa gole i w całym sezonie ma ich pięć. Do gry gotowy jest Cristian Tello. Jednak w drużynie jest kilka znaczących kontuzji. Fekir po raz kolejny nie wystąpi, a kontuzjowany jest także Sidnei.

Oba zespoły lubią grać ofensywnie. Villarreal gra coraz lepiej i będzie chciał w tym meczu powalczyć o zwycięstwo. Betis ma w składzie kilku bardzo dobrych piłkarzy ofensywnych, a defensywa obu ekip nie gra na najwyższym poziomie, dlatego myślę, że kibice zobaczą w tym meczu co najmniej dwa gole.