W poniedziałek w ramach rozgrywek LaLiga2 piłkarze Almerii podejmą zawodników Eibar. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz nSport+ Zapraszamy na analizę!

LaLiga2: Almeria – Eibar. Typy bukmacherskie

LaLiga2: Almeria – Eibar. Typy bukmacherskie

Almeria spełnia pokładane w niej nadzieje i jest na dobrej drodze do awansu. Obecnie po dwudziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści sześć punktów i lokują się na pierwszej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Lugo. Cały mecz dominowali, jednak szybko stracone bramki spowodowały, że przegrali ostatecznie 1:2, a od trzech meczów z rzędu nie potrafią odnieść zwycięstwa.

Eibar to także zespół z czołówki. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu trzech rozegranych meczach czterdzieści trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami R. Oviedo. Na początku meczu dali się zaskoczyć. Dopiero w końcowej fazie spotkania doprowadzili do remisu 1:1. Jednak od czterech kolejnych spotkań są niepokonani.

Almeria ma zdecydowanie najsilniejszy skład z całej stawki. Zajmują pierwsze miejsce, jednak ostatnio zdarzają się im wpadki. Eibar nie jest dużo słabszym zespołem, więc mecz zapowiada się interesująco i kilka goli powinno w nim paść.

MeczTypKursBukmacher
Almeria – Eibar+1,51,38STS
Poprzedni artykułPNA: Kamerun – Komory (Typ i Analiza)
Następny artykułPHL: Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.