W piątek w ramach rozgrywek LaLiga2 piłkarze Gijonu podejmą zawodników z rezerw Realu Sociedad. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

LaLiga2: Gijon – Real Sociedad B. Typy bukmacherskie

LaLiga2: Gijon – Real Sociedad B. Typy bukmacherskie

Piłkarze Gijon mają ostatnio fatalną serię i oddalają się od walki o awans. Obecnie po piętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty i lokują się na ósmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Zaragozy. Zagrali w tym meczu bezproduktywnie. Rywal ich nie dominował, jednak Gijon oddał w tym meczu zaledwie jeden celny strzał i rozegrał ten pojedynek 0:2. Był to ich piąty mecz z rzędu bez zwycięstwa.

Rezerwy Realu Sociedad grają w tym sezonie jeszcze słabiej. Aktualnie zajmują dwudzieste miejsce w ligowej tabeli, mając po piętnastu rozegranych meczach zaledwie czternaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami UD Ibizy. Przegrali 0:1, ale rywale mogli wygrać znacznie wyżej. Oni także w swoim meczu oddali tylko jeden celny strzał i grali bardzo słabo.

Gospodarze mają ostatnio fatalną passę. Jednak początek sezonu pokazał, że w stanie osiągać dobre rezultaty. Jest to kwestia, kiedy się przełamią. Może się to wydarzyć w piątek, bo rywal prezentuje się tak słabo od początku sezonu.

MeczTypKursBukmacher
Gijon – Real Sociedad B11,70STS
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Austria – Izrael (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Czarnogóra – Holandia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.