Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje każdemu graczowi bardzo ciekawą promocję, czyli „Multi+”. W ramach tej oferty każdy gracz może wygrywać większą gotówkę. Wysokość premii uzależniona jest wyłącznie od tego ile zdarzeń znajdzie się na zakładzie gracza.

Bonus za obstawienie meczy. Premia 50%.

Bonus za obstawienie meczy. Premia 50%.

Można powiedzieć, że coraz więcej graczy zaczyna znowu obstawiać mecze. Wynika to z tego, że do zmagań wróciła niemiecka Bundesliga. Jeszcze w maju natomiast dojdzie do pojedynków, m.in. w PKO Ekstraklasie.

Natomiast legalny bukmacher w Polsce – Betclic online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę „Multi+” w ramach, to której akcji wszyscy użytkownicy mogą wygrywać większą gotówkę, nawet o 50%.

Większe wygrane w Betclic.

W ramach oferty promocyjnej „Multi+” kwalifikują się wyłącznie wszystkie zakłady AKO. Musi na nich znajdować się nie mniej niż pięć zdarzeń. Chociaż trzeba mieć na uwadze, że im więcej typów tym automatycznie będzie większa premia przyznana do kuponu. Warto jest mieć na uwadze, że może ona wynieść nawet 50%.

Bonus za obstawienie meczy.

Typer sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie, ponieważ w ramach tej oferty kwalifikują się zdarzenia z wszystkich dyscyplin, jakie bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. Jednak każde zdarzenie musi spełniając następujące warunki:

  • musi pochodzić z oferty przedmeczowe
  • minimalny kurs to 1.20
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Podkreślić trzeba, że każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów. Trzeba jednak mieć na uwadze, że wykluczone z tej oferty są wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera Betclic pod warunkiem, ze zagrany zakład spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony, jako wygrany.

Kod na bonus do 550 PLN w Betclic

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera Betclic Polska i wpiszą hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji Cashbacka.

To sprawi, że jak pierwszy zakład okaże się przegrany to gracz tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Użytkownicy, którzy posiadają konto u tego operatora mogą korzystać chociażby z „Betclic TV”, a można tam oglądać wydarzenia sportowe na żywo i to bez żadnych ograniczeń.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł2. Bundesliga: Nurnberg – Aue (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Freiburg – Werder (Typ i Analiza)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.