W poniedziałek w ramach rozgrywek peruwiańskiej Liga 1 piłkarze Alianza Huanuco podejmą zawodników Dep. Municipal. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:30. Zapraszamy na analizę!

Liga 1: Alianza Huanuco – Dep. Municipal

Liga 1: Alianza Huanuco – Dep. Municipal

Alianza Huanuco to klub, który ma średnią kadrę, która nie daje większych możliwości, jeśli chodzi o sukces w ligowej tabeli. Na początku sezonu prezentują się dużo lepiej, niż można było się tego spodziewać.

Obecnie po ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie siedemnaście punktów i lokują się na trzeciej pozycji w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce zremisowali na wyjeździe z piłkarzami Grau 1:1 i był to trzeci kolejny mecz w ich wykonaniu, w którym nie odnieśli zwycięstwa.

Dep. Municipal to klub, który ma bardzo podobny potencjał do poniedziałkowego rywala. Jednak w przeciwieństwie do rywali prezentują się w tym sezonie znacznie słabiej.

Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli (na dwadzieścia zespołów), mając na swoim koncie dziesięć punktów. W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami czwartego w tabeli Cienciano 0:1. Wcześniej notowali jednak dwa kolejne zwycięstwa i w kolejnym meczu na pewno liczą na punkty.

W poprzednim sezonie piłkarze Alianza Huanuco wygrali u siebie z zawodnikami Dep. Municipal 2:1. Obecnie gospodarze prezentują się lepiej, ale w ostatnich meczach złapali zadyszkę. Oba kluby mają podobny potencjał i mecz powinien być wyrównany i myślę, że w tym meczu padną co najmniej dwa gole.

MeczTypKursBukmacher
Alianza Huanuco – Dep. Municipal+1,51,39LVbet
Poprzedni artykułPrimera División: Palestino – U. De Chile (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Ukraina – Szwajcaria (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.