W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Betisu podejmą zawodników Zenitu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Betis - Zenit. Typy bukmacherskie
Liga Europy: Betis – Zenit. Typy bukmacherskie

Liga Europy: Betis – Zenit. Typy bukmacherskie

W pierwszym meczu piłkarze Zenitu nie byli w stanie pokonać u siebie zawodników Betisu. Hiszpańska drużyna była faworytem tego dwumeczu. Już w pierwszym spotkaniu przybliżyła się do awansu.

Był to bardzo wyrównany mecz, który zakończył się wygraną Betisu 3:2. Ich problemem będzie w dłuższej perspektywie długa seria spotkań, która musi odbić się na zespole.

Betis nie ma wyrównanej i szerokiej kadry. Jednak już przed sezonem władze klubu mówiły, że Liga Europy jest w tym sezonie priorytetem, ponieważ finał tego turnieju zostanie rozegrany w Sevilli.

W ostatnim czasie grają bardzo dobrze i wygrywają kolejne mecze. Wynik z pierwszego spotkania nie daje im jednak pewnego awansu i z pewnością nie mogą zlekceważyć Zenitu w meczu rewanżowym.

Rosjanie zrobią wszystko, by odrobić tę stratę. Ekipa z Andaluzji musi zatem zagrać tak, jakby pierwszego meczu nie było. Gospodarze są w dobrej formie i powinni walczyć o wygraną na swoim terenie.

MeczTypKursBukmacher
Betis – Zenit1x1,31Fortuna
Poprzedni artykułLiga Europy: Dinamo Zagrzeb – Sevilla (Typy i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Legia Warszawa – Wisła Kraków (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.