W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Dinama Zabrzeb podejmą zawodników Sevilli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Dinamo Zagrzeb - Sevilla. Typy bukmacherskie
Liga Europy: Dinamo Zagrzeb – Sevilla. Typy bukmacherskie

Liga Europy: Dinamo Zagrzeb – Sevilla. Typy bukmacherskie

W pierwszym meczu piłkarze Sevilli wygrali 3:1. Był to dobry mecz w ich wykonaniu, ale Dinamo miało w tym meczu także swoje okazje. Uważam, że drużyna z Chorwacji nie odpuści w rewanżu.

Czeka ich trudne zadanie, ale wydaje mi się, że piłkarze Dinama Zabrzeb postarają się odrobić straty z pierwszego spotkania. Wynik z pierwszego meczu daje jeszcze Chorwatom nadzieję na awans.

Pamiętamy, że w poprzedniej edycji tych rozgrywek byli w stanie wyeliminować Tottenham prowadzony przez Mourinho. Na wyjeździe przegrali wtedy 0:2, ale u siebie zagrali rewelacyjnie i wygrali 3:0.

Gospodarze muszą zatem zaatakować i szukać goli. Trzeba jednak pamiętać, że Sevilla ma znacznie mocniejszą kadrę i na pewno przedstawiciel LaLiga nie będzie się biernie przyglądał grze rywali.

Sevilla woli grać bezpiecznie, ale Dinamo rzuci się zapewne do odrabiania strat. A w takim przypadku zawodnicy Sevilli nie ograniczą się jedynie do obrony. Myślę zatem, że może to być całkiem dobry mecz, w którym padnie kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Dinamo Zagrzeb – Sevilla+21,34Fortuna
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Atl. Madryt – Manchester United (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Europy: Betis – Zenit (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.