W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Lazio podejmą zawodników Marsylii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Lazio – Marsylia. Typy bukmacherskie

Liga Europy: Lazio – Marsylia. Typy bukmacherskie

W czwartek będziemy prawdopodobnie świadkami ciekawego starcia z kilkoma bramkami. Po dwóch rozegranych meczach piłkarze Lazio zajmują drugie miejsce w swojej grupie.

Marsylia lokuje się jedną pozycję niżej, mając jeden punkt mniej. Obie drużyny grają zazwyczaj bardzo atrakcyjnie. W ich meczach pada sporo goli, ale nie dzieje się to w dotychczasowych spotkaniach Ligi Europy.

Piłkarze Lazio w pierwszej kolejce przegrali z Galatasaray 0:1, a w drugim wygrali z Lok. Moskwa 2:0. Z kolei Marsylia ma na swoim koncie dwa remisy: z Marsylią 1:1 i bezbramkowy z Galatasaray.

Lazio gra w spotkaniach Ligi Europy rezerwowym składem, ale ich kołdra daje się we znaki. Ich gra nie wygląda tak dobrze, jak w lidze, gdzie w ostatniej kolejce pokonali Inter 3:1.

Francuski zespół kuleje z ofensywnie. W dwóch dotychczasowych spotkaniach zdołali zdobyć tylko jedną bramkę. Bukmacherzy spodziewają się tutaj goli, ale według mnie nie padnie ich tak wiele, jak sądzą.

MeczTypKursBukmacher
Lazio – Marsylia-3,51,42STS
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Benfica – Bayern Monachium (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Europy: PSV – Monaco (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.