W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Rangers podejmą zawodników Slavii Praga. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Rangers – Slavia Praga

Liga Europy: Rangers – Slavia Praga

Gospodarze tego meczu są faworytami do awansu. Remis w Pradze 1:1 dał mistrzom sporo nadziei. Rangersi nie grali w tamtym meczu rewelacyjnie, ale w meczu u siebie postarają się o jeszcze lepszy występ.

Tym bardziej że, w miniony weekend nie grali i będą mogli przystąpić do tego meczu w pełni sił. Zespół Stevena Gerrarda w fazie grupowej pokazał się w defensywnej strony. Jednak w poprzedniej rundzie pokonali u siebie Royal Antwerp, aż 5:2.

Slavia na pewno nie złoży broni. W poprzedniej rywalizacji wyeliminowali Leicester i to dzięki zwycięstwu na ich stadionie 2:0. Nie można lekceważyć Czechów, bo na pewno pojadą do Szkocji w celu odrabiania strat.

W poprzedniej kolejce ligowej Slavia potwierdziła dobą dyspozycję i pewnie wygrała na wyjeździe z zawodnikami Mlady Boleslav 3:0. Dwa gole w tym meczu strzelił Nicolae Stanciu, a to na jego formę strzelecką będą głównie liczyć.

Gospodarze tego meczu są w lepszej sytuacji. W Europie nie są zbyt bramkostrzelną drużyną, więc na pewno nie rzucą się na rywala. Slavia w ofensywie jest mocna, ale też muszą uważać, by nie stracić bramki. Myślę więc, że nie będzie w tym meczu gradu goli.

MeczTypKursBukmacher
Rangers – Slavia Praga-3,51,32Fortuna
Poprzedni artykułLiga Europy: Arsenal – Olympiakos (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.