W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Rapidu Wiedeń podejmą zawodników West Ham. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Rapid Wiedeń – Wet Ham. Typy bukmacherskie

Liga Europy: Rapid Wiedeń – Wet Ham. Typy bukmacherskie

Londyńczycy w ostatnim meczu ligowym przegrali z piłkarzami Wolverhampton 0:1, ale nie powinno to zwiastować znaczniej obniżki formy, bo w tym sezonie grają bardzo dobrze.

Obecnie po czterech grupowych kolejkach mają na swoim koncie, aż dziewięć punktów i lokują się na pierwszej pozycji w tabeli. Teraz stoją przed sporą szansą na zapewnienie sobie awansu.

Muszą jedynie pokonać w meczu wyjazdowym zawodników Rapidu Wiedeń. Austriacy są zdecydowanie najgorszą ekipą. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w grupie, mając po czterech rozegranych meczach zaledwie trzy punkty na swoim koncie.

Gracze Rapidu przegrali trzy w czterech rozegranych dotąd spotkań i nie wiele wskazuje na to, aby mieli powalczyć z czołową aktualnie ekipą Premier League. West Ham pokonał ich u siebie 2:0.

Austriacki zespół jest zatem odpowiedni do tego, aby zaliczyć dobry mecz po dwóch słabszych spotkaniach. West Ham powinien przypieczętować swój awans i odnieść w tym spotkaniu zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Rapid Wiedeń – Wet Ham21,63LVbet
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Atl. Madryt – AC Milan (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Cagliari – Salernitana (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.