W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze St. Liege podejmą zawodników Rangers. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:55. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: St. Liege – Rangers

Liga Europy: St. Liege – Rangers

St. Liege to silny klub z Belgii. Początek sezonu jest ich wykonaniu niezły. Obecnie po dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie osiemnaście punktów i lokują się na czwartej lokacie w tabeli. 

W poprzednim meczu ligowym zremisowali u siebie z piłkarzami liderującego Club Brugge 1:1. Przed czwartkowym meczem doszło do kilku zakażeń w ich zespole i kilku graczy nie będzie mogło zagrać w ich zespole. 

Glasgow Rangers to klub, który pod wodzą Stevena Gerrarda odbudowuje swoją pozycję. W tym sezonie grają świetnie. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po jedenastu rozegranych meczach dwadzieścia dziewięć punktów na swoim koncie. 

W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe zawodników Cleltiku, co było dużym wydarzeniem dla klubu. W związku z tym na mecz z graczami Standardu Liege na pewno pojadą skoncentrowani i z wiarą w swoje możliwości.

Rangersi są świeżo po wygranej w starciu Celticem. Nie powinni zlekceważyć Belgów, którzy w tym sezonie grają nieźle. Spotkanie powinno być wyrównane, ale gospodarze mają swoje problemy i myślę, że goście zdobędą w tym meczu punkty.

MeczTypKursBukmacher
St. Liege – Rangersx21.37Fortuna
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Bayern – Atl. Madryt (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Stuttgart – FC Koeln (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.