W czwartek w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy piłkarze Derry City podejmą zawodników Riga FC. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Superettan: Halmstad - Trelleborg. Typy bukmacherskie
Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Derry City – Riga FC. Typy bukmacherskie

Liga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Derry City – Riga FC. Typy bukmacherskie

Obie drużyny mają małe szanse, by zwojować Europę. Tak naprawdę spotykają się tutaj dwa słabe zespoły i trudno wskazać faworyta do awansu. Derry City jest w zmaganiach ligowych czołowym klubem.

Aktualnie zajmują trzecie miejsce w irlandzkiej Premier Division. Gospodarze tego meczu pozostają niepokonani od sześciu spotkań. Mogą zatem z optymizmem podejść do czwartkowego pojedynku.

Riga FC jest w podobnej sytuacji jak rywale. Ich liga jest bowiem w trakcie rozgrywek, co jest nieczęste w Europie o tej porze roku. Aktualnie lokują się na trzecim miejscu, a więc tak jak Derry City w swoich rozgrywkach.

W dwóch poprzednich spotkaniach ligowych spisali się poniżej oczekiwań i zdobyli w nich tylko punkt. Ich największym atutem jest gra w obronie. W dwudziestu kolejkach ligowych piłkarze Riga FC stracili tylko dwanaście bramek.

Mecz ten zapowiada się na bardzo wyrównany. Wiele może dziać się w meczu rewanżowym. W pierwszym pojedynku raczej wielu sytuacji nie będzie i gradu goli, się nie spodziewam.

MeczTypKursBukmacher
Derry City – Riga FC-2,51,65Fortuna
Poprzedni artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Dudelange – Tirana (Typy i Analiza)
Następny artykułPremier Division: Drogheda – Dundalk (Typy i Analizy)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.