W czwartek w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy piłkarze Hapoelu Beer Sheva podejmą zawodników Śląska Wrocław. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Liga Konferencji Europy – kwalifikacje: H. Beer Sheva – Śląsk Wrocław. Typy bukmacher

Liga Konferencji Europy – kwalifikacje: H. Beer Sheva – Śląsk Wrocław. Typy bukmacher

Hapoel to drużyna z Izraela. Ich liga lokuje się na dwudziestym drugim miejscu w rankingu UEFA. W poprzedniej rundzie kwalifikacyjnej nie mieli najmniejszych problemów z awansem.

Obie drużyny grają w tym sezonie bardzo ofensywnie. Śląsk prezentuje pod okiem Jacka Magiery taki styl i przynosi efekty. Pozwolił im na wyeliminowanie dwóch rywali w drodze do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy.

Taki styl ma też pewne wady. Przypomnijmy, że w dwóch meczach z Araratem Śląsk stracił, aż pięć goli. Podobnie jest w meczach ligowych, gdzie Śląsk traci gole, ale zazwyczaj strzela ich jeszcze więcej.

Pierwszy mecz we Wrocławiu zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Wynik pierwszego spotkania daje szanse gospodarzom, którzy zapewne zaatakują, a to sprzyja ofensywnemu spotkaniu.

Piłkarze Hapoelu Beer Sheva muszą odrabiać straty, a Jacek Magiera raczej nie nakaże swojej drużynie cofnąć się do obrony. Piłkarze Śląska grają skutecznie w ataku i raczej podejmą rękawice, a wymiana ciosów ponownie może skończyć się kilkoma golami.

MeczTypKursBukmacher
H. Beer Sheva – Śląsk Wrocław+21,49LVBet

Poprzedni artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Monaco – Sparta Praga (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Valencia – Getafe (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.